فراری از اولین خودروی هیبریدی خود رونمایی کرد

ماشین , خودرو , اخبار خودرو , اخبار اتومبیل , اخبار ماشین , مشخصات خودروهای جهان , عکس ماشین , جدیدترین ماشین ها , جدیدترین خودروها , تکنولوژی خودرو , فناوری جدید خودروها

فراری از اولین خودروی هیبریدی خود رونمایی کرد

۸۴۰ بازديد

فراری از اولین خودروی هیبریدی خود رونمایی کرد


فراری از یک نظر در میان کمپانی های خودروسازی در جهان استثنا است ، آن هم توجه بیش از حد به خودروهای هیبریدی و عدم توجه به خودروهای الکتریکی است . جالب است بدانید که مدیر خودروسازی فراری صریحا اعلام کرده که عجله ای برای تولید خودرهای الکتریکی نداریم .
قبلا این شرکت اعلام کرده بود که در چندین دهه بعد خودروهای الکتریکی را تولید میکنیم ولی چنانچه از گفته های لوییس کامیلری مدیر شرکت فراری برمیاید تا سال 2025 هیچ خودروی الکتریکی به بازار عرضه نخواهند کرد

فراری از اولین خودروی هیبریدی خود رونمایی کرد

در اوایل سال 2019 فراری اولین نسخه خودروی هیبریدی خود را به بازار عرضه کرد که این خودرو به نام SF90 با 2 دیفرانسیل بود که در عرض دو تا 3 ثانیه به سرعت صد کیلومتربرساعت میرسید که سرانجام تا سرعت 340 کیلومتر میرسید .به صورت خلاصه این ماشین هشت موتور سیلندر بنزینی و سه موتور الکتریکی دارد و با سرعت هزار اسب بخار از سریع ترین و برترین ماشین های کمپانی فراری است .
سیستم این مدل از فراری طوری طراحی شده است که بدون نیاز به بنزین و به کمک باتری میتواند مدتی حرکت کند .
کامیلر با دادن یک مژده به طرفداران فراری اعلام کرد که این شرکت تا چند سال دیگر از سوخت هایی نظیر هیدروژن برای ماشین به کار ببرند و تا 4 سال دیگر حدود 60 % ماشین های فراری از قوای محرکه هیبرید برخوردار خواهند بود .
قیمت دقیق این خودرو مشخص نیست ولی پیش بینی میشود که قیمت ان بالای یک میلیون دلار باشد .
شرکت فراری از درآمد آینده خود آن چنان مطمن است که گفته است تا آخر سال  2020 رکورد درامد یک میلیارد و دویست و هفتاد میلیون یورو را بشکند .
در ادامه با عکس هایی از نخستین خودرو هیبریدی فراری با هات کارز همراه باشید

جدیدترین ماشین فراری
ماشین هیبریدی فراری
آخرین خودروی فراری
نخستین خودرو هیبریدی فراری
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.